Co je K2 hiking

Výzva – nadšení – krásná postava - motivace - hudba – pohyb – úsměv

K2HIKING je Indoor Walking aktivita. K2 znázorňuje nejvyšší, respektive nejobtížnější horu na světě a přesto na K2HIKING může jít úplně každý. HIKING ve volném překladu z angličtiny znamená ,,Vysokohorská turistika" a Indoor Walking ,,Chůzi uvnitř".

K2HIKING Indoor Walking Program je aktivita, kterou vykonává skupina lidí v prostředí wellness centra, fitness centra nebo jiného sportovně založeného centra. Využívá skupinového efektu, který je ze všech aspektů na naši psychiku nejúčinnější. Skupinu lidí vede vyškolený instruktor K2HIKING Indoor Walking Programu a to za doprovodu motivující hudby. K2HIKING obohatil a stále obohacuje kombinaci instruktora a hudby o speciální prvky chůze, čím vzniká velmi atraktivní a zábavná forma lekce.

K2HIKING Indoor Walking Program vychází ze základní lidské aktivity – chůze, jež je pro člověka tím nejpřirozenějším pohybem, který člověk vždy vykonával, vykonává a pravděpodobně ještě pár tisíciletí vykonávat bude.

CenaDoba
1 lekce 100 Kč55 min

K2HIKING Indoor Walking Program doporučují doktoři a převážně obezitologové, jako jednu z nejlepších forem, pokud K2HIKING budeme pravidelně vykonávat, udržení nebo zvýšení fyzické výkonnosti, odstranění nadváhy nebo obezity, vylepšení celkového zdravotního stavu a nálady a prodloužení života.

K2HIKING Indoor Walking Program také znamená v relativně nízkém časovém rozhraní 40-60min./1lekce energetický výdaj 2 000 až 3 500KJ!

K2HIKING Indoor Walking Program v kombinaci s redukční 3 měsíční kůrou 4Health, po jejichž absolvování být až o 7-15kg lehčí, dělá opravdové divy. Jedině s K2HIKING Indoor Walking Programem můžete docílit opravdu fantastických výsledků. 99% úspěšnost. Více než 100 spokojených klientů, kteří po absolvování nenabírají zhubnuté kilogramy. Ovšem má to jeden malinký háček, musíte jednoduše chtít.

Tento program naleznete pouze u nás!